Brykanki – muzyczne poranki dla rodziców i dzieci • online

brykanki- zajęcia muzyczne dla dzieci w MAL Samogłoska

🎺🎶🥁 Zapraszamy najmłodszych z rodzicami i opiekunami na zajęcia, podczas których wpłyniemy w świat dźwięków i swobodnego ruchu. Dzieci spontanicznie zapoznają się z podstawowymi gamami i skalami, przy śpiewie i grze na ukulele doświadczą przyjemności poruszania się pod wpływem, do, przy muzyce.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci do 3 roku życia.

Termin: 13, 27 maja | godz. 10:30-11:30.

💻Warsztaty w formule online odbędą się w zamkniętej grupie na Facebooku. Dostęp wyłącznie dla zapisanych uczestników.

👉 Zgłoszenia: samogloska.bok@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na facebooku Samogłoski.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kocińska – wokalistka, pieśniarka, performerka, animatorka kultury. Skończyła Akademię Praktyk Teatralnych w Teatrze „Gardzienice”, dwa lata współtworzyła Wolną Szkołę Demokratyczną. Ukończyła Szkołę Piosenki E. Zapendowskiej i A. Głowackiego oraz Kurs Choreografii w Centrum Ruchu. Obecnie prowadzi zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych. Śpiewa białym otwartym głosem, metodą SLS, gra na ukulele. Eksploruje improwizację wokalną.
Zajęcia pozostaną w świecie wirtualnym do czasu, aż sytuacja pandemiczna się ustabilizuje.

•••

🏡 Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.