Wytnij i wklej – kolaż z motywami Młocin 🗓

18:00, środa, 16.12.2020
Kolaż młociński- oficjalna grafika wydarzenia

Uwolnij wyobraźnię i stwórz niepowtarzalny obraz w technice kolażu. Do wykonania prac wykorzystamy stare fotografie Młocin, archiwalne plakaty, ryciny i inne mniej oczywiste materiały. To świetna okazja, aby połączyć frajdę tworzenia z poznawaniem lokalnej historii.

⭐ Przygotujemy dla Was zestaw wydruków i materiałów plastycznych, za pomocą których stworzycie własne prace. Pakiety dostarczymy do Twojego domu na terenie Młocin.

⭐ Informacja dla osób spoza Młocin – jest możliwość przesłania plików w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku.

👉 Oprócz dostarczonych przez nas materiałów potrzebne będą:
– klej do papieru
– nożyczki
– nożyk do papieru
– podkładka do wycinania

Warsztat bezpłatny.

Zapisy do 14 grudnia:
www.strefazajec.pl/course/view/id/26046

Liczba pakietów z materiałami ograniczona.

Transmisja instruktażu na naszym facebooku | 16 grudnia | 18:00.

Link do transmisji: https://youtu.be/O0U7-u_8xiE

Prowadzenie: Karolina Witowska: artystka interdyscyplinarna i graficzka. Realizuje projekty z pogranicza rysunku, designu i instalacji. W swojej twórczości odnosi się do relacji międzyludzkich w przestrzeni publicznej. Twórczyni wielu autorskich warsztatów artystycznych oraz projektów społeczno-kulturalnych. Instruktorka arteterapii, pedagożka z doświadczeniem w pracy z młodzieżą i studentami. Zwolenniczka szybkich szkiców i prac w emocjonalnym napięciu. Autorka żartobliwych rysunków – sucharów. Jako graficzka realizuje się we współpracy z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury, tworząc kompleksowe identyfikacje projektów, specjalizuje się w logo, plakatach, ilustracji, małych publikacjach. Prowadziła pracownię rysunku i malarstwa oraz ilustracji w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na Wydziale Grafiki oraz pracowała w szkołach: podstawowej i gimnazjum. Od niedawna związana jest z Teatrem Guliwer.

Absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom „Mieszkaństwo” obroniła z wyróżnieniem rektorskim w pracowni grafiki wydawniczej prof. Lecha Majewskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Sztuka, przestrzeń publiczna i demokracja-relacje i możliwości” na SWPS, studiów pedagogicznych oraz kursów instruktorskich arteterapii.
Scheduled Archwium