Papier i tusz. Warsztaty kaligrafii nowoczesnej dla dorosłych • online 🗓

11:00, sobota, 28.11.2020
Świąteczna kaligrafowana kartka, jarzębiny, gałązki igliwia.

⭐ Drogie i Drodzy! ⭐
W związku z wprowadzeniem ograniczeń dla stacjonarnej działalności instytucji kultury, spotkanie odbędzie się w formule online.
Na terenie Młocin dostarczymy Wam pakiet materiałów (art. papiernicze, stalówka, obsadka, tusz). Dla pozostałych uczestników bezkontaktowy odbiór na miejscu w MAL Samogłoska.


Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta… a jak Święta to i prezenty! 🎄✨🎁

W tym roku możesz zaskoczyć najbliższych najpiękniejszym opakowaniem prezentu, jakie w życiu widzieli. Na warsztatach poznacie podstawy kaligrafii nowoczesnej, nauczycie się jak pisać giętką stalówką i używać prawdziwego kałamarza a do tego przygotujecie przepiękne zawieszki na prezenty i absolutny hit – ekologiczny, wielorazowy, personalizowany PAPIER PREZENTOWY! Jeśli macie już podarki które chcielibyście opakować, weźcie je ze sobą i posłuchajcie kilku rad specjalistki od kreatywnego obdarowywania ludzi. Efekt WOW gwarantowany.  🔥💥✨

Prowadzenie: Agata Parafjańczuk ASP Handcraft (www.facebook.com/ASPhandcraft/

Termin: 28 listopada, godz. 11:00

Warsztaty płatne 35 zł. Kwota pokrywa zakup materiałów i narzędzi (art. papiernicze, stalówka, obsadka, tusz), które otrzyma każdy uczestnik warsztatu.

👉 Po zapisaniu się na zajęcia, dokonaj płatności przelewem tego samego dnia.

Uwaga!

Zapisując się i opłacając warsztat wyrażasz zgodę na niezależną od organizatora zmianę formuły. W przypadku zaostrzenia ograniczeń związanych z organizacją warsztatów stacjonarnych (w tym zamknięcia instytucji) spotkanie odbędzie się w formule on-line. Na terenie Młocin dostarczymy Wam pakiet materiałów (art. papiernicze, stalówka, obsadka, tusz).

👉 Zapisy: www.strefazajec.pl/course/view/id/25763

Scheduled Archwium