Dziewczyny tańczą swinga! Warsztaty taneczne dla kobiet 🗓

18:30, czwartek, 15.10.2020
Pary tańczące na parkiecie. Zdjęcie czarno-biale.

Podczas warsztatu przeniesiemy się do lat 30. i 40. XX wieku, aby poćwiczyć charakterystyczne kroki taneczne z tamtego okresu.

Taniec Swing pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i oznacza kołysanie. Kroki dają olbrzymi wybór improwizacji, są żywe i energiczne, więc na zajęciach na pewno nie grozi nam nuda. Wszystkie umiejętności połączymy w układy choreograficzne. Do tańców swingowych należą m.in.: Charleston, Rock’n’Roll, Boogie Woogie. Te style tańca są podstawą wielu innych.

Wyposażenie: butelka wody, wygodne buty i uśmiech.

Zajęcia poprowadzi Edyta Stępień – zdobywczyni pierwszego miejsca zawodów Pucharu Polski Boogie Woogie, uczestniczka tanecznych festiwali, tancerka zespołu Swing Step. Wystąpiła w programach telewizyjnych tj. “Taniec z gwiazdami”, “Pytanie na śniadanie”, “Europa to my”.

Warszaty przeznaczone dla osób dorosłych.

Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25179

WAŻNE INFORMACJE!

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. Prosimy o założenie maseczki lub przyłbicy w momencie rejestracji na zajęcia.


Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska:
https://bok-samogloska.eu/wp-content/uploads/sites/4/2020/09/Regulamin-COVID-MAL-Samog%C5%82oska.pdf

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Scheduled dorośli młodzież seniorzy Zajecia Stałe