Dzień otwarty – poznajmy się w ogrodzie 🗓

16:00, sobota, 05.09.2020
Letni ogród w Miejscu Aktywności Lokalnej Samogłoska

Wreszcie do Was wracamy!

Zastanawiasz co słychać w Samogłosce? Wróciłaś / wróciłeś z wakacji z nowym pomysłem i chcesz nam o nim opowiedzieć? Myślisz nad organizacją sąsiedzkich warsztatów? Wpadnij do nas w Dzień Otwarty i przybij piątkę po wakacyjnej przerwie! To również dobra okazja, aby zapoznać się z programem na wrzesień i wziąć kilka ulotek dla sąsiadów.

Podczas wydarzenia zrobisz własny worko-plecak z oryginalną naprasowanką i spróbujesz jeszcze gorących powideł śliwkowych. Zapraszamy!

Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy. 


WAŻNE INFORMACJE!

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. W przestrzeni może przebywać maksymalnie 10 osób. Obowiązek zasłonięcia ust oraz nosa (maseczka, chusta przyłbica) dla wszystkich uczestników spotkania.

Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska: PDF Regulamin Samogłoska


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

 

Scheduled Archwium