Kwietnik ze sznurka – warsztaty makramy dla młodzieży i dorosłych 🗓

15:00, sobota, 19.09.2020
Dwa kwiaty w makramowych, wiszących kwietnikach

Zapraszamy na warsztaty, podczas których, przy użyciu techniki makramy, wykonamy finezyjne kwietniki ze sznurka. Spotkanie przeznaczone dla osób początkujących. Przyjdź, a przekonasz się, że potrafisz. Wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. 🌻🌸🌼

Sposób, który przedstawimy jest bardzo prosty i można go wykorzystać do tworzenia innych makramowych ozdób,  wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

👉 Liczba miejsc ograniczona, zapisy startują 27.08. godz. 12:00.

Zgłoszenia: www.strefazajec.pl/course/view/id/23082

Prowadzenie: Agnieszka Kaleta – absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i kulturoznawstwa, na co dzień pracująca w HR. Entuzjastka rozwoju osobistego, poszukująca sposobów na to jak żyć bardziej i pełniej. Pasjonatka życia, ludzi i podróży, która jakiś czas temu odkryła swoją twórczą stronę (fb: kuźniaoczek). Poza tym aktywna rowerzystka uwielbiająca poznawać świat z poziomu siodełka.


Spotkanie jest inicjatywą sąsiedzką, realizowaną dzięki uprzejmości Agnieszki Kalety. 🙂


WAŻNE INFORMACJE!

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. W przestrzeni może przebywać maksymalnie 10 osób. Obowiązek noszenia maseczek dla wszystkich uczestników zajęć. 

Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska: PDF Regulamin Samogłoska


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Scheduled Archwium