Brykanki – muzyczne poranki dla dzieci • online

Brykanki - muzyczne poranki dla rodziców i dzieci. Warsztaty w MAL Samogłoska.

Przenosimy Brykanki – muzyczne poranki dla dzieci i rodziców do internetu.

● Zajęcia będą odbywać się w formule transmisji na żywo w grupie na Facebooku, do której Was serdecznie zapraszamy!
Grupa nazywa się: Brykanki w Samogłosce.

● Jak dołączyć? Oto link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/brykankiwsamoglosce/

● Spotykamy się co tydzień, w czwartki, o godz. 10:30.  Terminy zajęć:  7, 14, 21, 28 maja oraz 4, 18, 25 czerwca.

Dostęp do zajęć jest bezpłatny dla wszystkich członków grupy, trzeba jedynie być w gotowości we wspomnianym terminie i włączyć dostępną na grupie transmisję na żywo.

“Zapraszamy najmłodszych z rodzicami i opiekunami na zajęcia, podczas których wpłyniemy w świat dźwięków i swobodnego ruchu. Dzieci spontanicznie zapoznają się z podstawowymi gamami i skalami, przy śpiewie i grze na ukulele doświadczą przyjemności poruszania się pod wpływem, do, przy muzyce.”

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kocińska – wokalistka, pieśniarka, performerka, animatorka kultury. Skończyła Akademię Praktyk Teatralnych w Teatrze „Gardzienice”, dwa lata współtworzyła Wolną Szkołę Demokratyczną. Ukończyła Szkołę Piosenki E. Zapendowskiej i A.Głowackiego oraz Kurs Choreografii w Centrum Ruchu. Obecnie prowadzi zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych. Śpiewa białym otwartym głosem, metodą SLS, gra na ukulele. Eksploruje improwizację wokalną.


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.