Zrób to sam: ekologiczne środki czystości 🗓

15:00, sobota, 21.03.2020
Naturalne kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji.

Jak  zrobić je samemu w domu? Czy naprawdę działają i czy te domowe będą równie skuteczne, jak te kupowane w sklepie? Jaki wpływ na nasze środowisko ma używanie chemicznych środków dostępnych na półkach sklepowych? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć już 21 marca na warsztatach w Samogłosce.

Podczas spotkania wykonamy ekologiczne środki czystości niezbędne do utrzymania czystości w domu.

Warsztaty przeznaczone dla dorosłych i młodzieży 16+.

Obowiązują zapisy: samogloska.bok@gmail.com

Wydarzenie jest inicjatywą sąsiedzką, organizowaną dzięki uprzejmości 127 WDW „Plejady”.

„Jesteśmy harcerzami z Żoliborza i w tym roku skupiamy swoją uwagę na przyrodzie starając się jej pomóc. Naszą drużynę tworzą osoby w wieku 16-21 lat, zazwyczaj poruszamy różne kwestie moralne, roztrząsając je podczas wspólnych przygód. A ty jesteś gotowy wyruszyć w gwiezdną podróż?”

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Będzie nam miło, jeżeli zabierzecie ze sobą drobny poczęstunek / sok / kawę / herbatę dla innych uczestników zajęć. 🍎☕️🥨

Scheduled Archwium