Makrama – robimy kolczyki ze sznurka 🗓

18:30, czwartek, 28.11.2019
Kolczyki wykonane techniką makramy.

Zapraszamy na warsztaty, podczas których, przy użyciu techniki makramy, wykonamy finezyjne kolczyki ze sznurka. Spotkanie przeznaczone dla osób początkujących. Przyjdź, a przekonasz się, że potrafisz. Wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. 🙂

Sposób, który przedstawimy jest bardzo prosty i można go wykorzystać do tworzenia innych makramowych ozdób: wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: samogloska.bok@gmail.com

Prowadzenie: Agnieszka Kaleta – absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej i kulturoznawstwa, na co dzień pracująca w HR. Entuzjastka rozwoju osobistego, poszukująca sposobów na to jak żyć bardziej i pełniej. Pasjonatka życia, ludzi i podróży, która jakiś czas temu odkryła swoją twórczą stronę (fb: kuźniaoczek). Poza tym aktywna rowerzystka uwielbiająca poznawać świat z poziomu siodełka.


Spotkanie jest inicjatywą sąsiedzką, realizowaną dzięki uprzejmości Agnieszki Kalety. 🙂

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Będzie nam miło, jeżeli zabierzecie ze sobą drobny poczęstunek / sok / kawę / herbatę dla innych uczestników zajęć. 🍎☕️🥨

Scheduled Archwium