Podróże z wypiekami – czarujący Sankt Petersburg 🗓

17:00, sobota, 05.10.2019
Sankt Petesrburg

Sankt Petersburg – miasto architektury, sztuki, kultury, muzyki, serdecznych ludzi. Wenecja Północy, bajka do której łatwo przeniknąć i zdecydowanie trudno z niej wyjść.
Zostaje w sercu na zawsze.

Kolejne spotkanie poświęcone będzie jednemu z najcudowniejszych miast Wschodu – Petersburgowi.
Opowiem o tym jak dojechać i jakie formalności należy dokonać przed wyprawą. Pokażę moje ulubione miejsca. Powędrujemy wzdłuż rzek i kanałów, zatrzymamy się nad Newą i zobaczymy spektakl otwierających się Mostów. Popatrzymy na Petersburg z góry – z miejsc dostępnych i legalnych… oraz tych zabronionych:)
Będzie to zdecydowanie subiektywna opowieść o mieście, które uwielbiam za architekturę, sztukę, rzeki, kanały, jedzenie i kawę.

Zapraszam do mojego Sankt Petersburga.


Spotkanie jest inicjatywą sąsiedzką, realizowaną dzięki uprzejmości Ani Buczel, autorki bloga http://biegamzwypiekami.pl/


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Scheduled Archwium