Wieczorny relaks – łagodna joga i relaksacja

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją pandemii nie będziemy prowadzić zapisów na kolejny kurs jogi w MAL Samogłoska aż do odwołania. Jak tylko sytuacja się unormuje, wrócimy do kontynuacji przerwanego i opłaconego marcowego kursu jogi – pozostały nam dwa spotkania. O terminie wznowienia zajęć będziemy informować Was mailowo.

Zatrzymaj się. Uspokój oddech i umysł. Zregeneruj ciało łagodnymi ćwiczeniami jogi. Relaksacja to stan wyciszenia na poziomie ciała, umysłu oraz emocji, kiedy nie odczuwamy napięć i nieprzyjemnych doznań. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej doświadczamy takiego stanu. Łagodne ćwiczenia bazujące na jodze sprzyjają kształtowaniu prawidłowej postawy, wzmacniają mięśnie i poprawiają kondycję. Praktyka relaksacji z elementami technik oddechowych poprawia wydolność płuc, redukuje napięcia i pozwala osiągnąć stan wyciszenia i harmonii.

Formuła zajęć: sesja jogi twarzy 10 minut / łagodna sesja jogi odprężającej kręgosłup i regenerującej ciało 1 godzina / sesja relaksacji 20 minut.

Zabierzcie maty do jogi i małe koce dla własnej wygody podczas relaksu. ‍‍Prosimy o przybycie około 10 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Obowiązują zapisy po wcześniejszym zarejestrowaniu na stronie: www.strefazajec.pl

Zajęcia płatne – koszt miesięcznego karnetu na 4 zajęcia wynosi 50 zł. Brak możliwości wykupienia pojedynczych zajęć. Liczba miejsc ograniczona. 

Prowadzenie: Sylwia Buczak z Fundacja Life Change. Certyfikowana instruktorka jogi (absolwentka studiów Joga i Relaksacja na AWF i Kursu Instruktora Hatha Jogi).

Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 24 godzin od potwierdzenia zapisu.

Nie przyjmujemy zgłoszeń mailowych. Brak możliwości zapłaty na miejscu. Płatności należy dokonać po rezerwacji miejsca za pośrednictwem portalu www.strefazajec.pl lub w kasie przy ul. BOK Goldoniego

Godziny otwarcia kasy: wtorek: 10.00-13.00 / środa, czwartek, piątek: 16.00-19.00 / poniedziałek (kasa nieczynna)


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Będzie nam miło, jeżeli zabierzecie ze sobą drobny poczęstunek / sok / kawę / herbatę dla innych uczestników zajęć. 🍎☕️🥨