Misy, gongi i dzwoneczki – poranek muzyczny dla rodziców i dzieci do 2 roku życia 🗓

10:30, środa, 12.06.2019
Misa dźwiękowa

Zapraszamy na rodzinny porannek muzyczny przy dźwiękach mis, gongów i dzwoneczków. ✨

Wspólne granie i masowanie pozwala na wzmacnianie bliskości i więzi dziecko – rodzic, tworząc wspólną i bezpieczną przestrzeń. Dźwięk i wibracje wydobywające się z instrumentów, a w szczególności mis i gongu, mają właściwości wspomagające w samouzdrawianiu i wprowadzają uczestników w głęboki relaks.

Bezpośrednia styczność z instrumentami  pozwala na odczuwanie wibracji, które wpływają na wzmocnienie energii życiowej, jakość snu, są pomocne w redukowaniu bólu i wprowadzają w dobre samopoczucie.

Zajęcia podzielone są na dwie części:

  • Krótka kąpiel w dźwiękach z wykorzystaniem mis terapeutycznych, małego gongu, dzwoneczków i innych instrumentów wspomagających. Uczestnicy słuchają i odbierają dźwięk w pozycji leżącej/siedzącej.
  • Wspólna zabawa rodzica z dzieckiem z wykorzystaniem mis, dzwoneczków, grzechotek, bębnów.  Masaż dźwiękiem – rodzic dla dziecka. 

Prowadzenie: Ewa Fiedziukiewicz – certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Prowadzi szkolenia z masażu dźwiękiem I i II stopnia z ramienia Akademii Petera Hessa Polska na terenie Warszawy. Ma doświadczenie w prowadzeniu kąpieli / koncertów w dźwiękach w szkołach jogi oraz w Miejscu Aktywności Lokalnej Samogłoska w Warszawie. Praktykuje masaż misami terapeutycznymi. Ma w posiadaniu certyfikowane (PHI-Peter Hess Institut) misy dźwiękowe wykorzystywane w tymże masażu oraz inne instrumenty wspomagające.

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do 2 roku życia. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: samogloska.bok@gmail.com

Scheduled Archwium