Masaż dźwiękiem – koncert duetu Nada Bindu 🗓

18:30, piątek, 09.11.2018
Misy tybetańskie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
✨ Koncertu słuchamy na leżąco – prosimy o zabranie ze sobą mat do leżenia oraz kocyków.
✨Brak możliwości dołączenia w trakcie koncertu.
✨WSTĘP PŁATNY: 15 zł
Brak możliwości zakupu biletu na miejscu.
Bilety do kupienia wyłącznie za pośrednictwem eventim.pl:
https://www.eventim.pl/koncertduetuNadaBindu


Masaż dźwiękiem – koncert duetu Nada Bindu – masaż i kąpiele w dźwiękach

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach mis, gongów i innych instrumentów terapeutycznych.

Kąpiel w dźwiękach działa na wszystkie poziomy człowieka – ciało, umysł, duszę i aurę. Wywołuje ona stan głębokiego relaksu, a rozchodzące się fale wprowadzają w stan odprężenia i błogostanu. Wibracje mis mają tę samą długość fali co fale mózgowe. Podczas kąpieli, dźwięk mis zmienia fale Beta (częstotliwość naszych fal mózgowych) na fale Alfa (stan relaksu i odprężenia tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu) a nawet Theta (stan medytacji, transu, intensywnego marzenia bądź emocji). Zatem już sam dźwięk tworzy energetyczne pole, a uczestnicy kąpieli znajdują się w bezpiecznej przestrzeni, otuleni dźwiękiem i wibracjami.

Misy i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne gromadzone w ciele, polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności. To tylko niektóre korzyści płynące z obcowania z dźwiękami mis i gongów. Kąpiel w dźwiękach to niezwykła podróż do przestrzeni spokoju, ciszy, piękna i harmonii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codzienności, zabiegania, bycia w ciągłym ruchu i stresie, tych, którzy pragną zatrzymać się, wejrzeć w siebie, uspokoić oddech, uporządkować myśli, poczuć błogość i dobrostan.

Przed kąpielą artystki opowiedzą o terapeutycznych właściwościach mis dźwiękowych i masażu misami wg metody Petera Hess’a, stosowanej w masażach indywidualnych. Każdy z uczestników będzie miał możliwość bezpośredniego kontaktu z misami, poczuć ich wibracje bezpośrednio na ciele, usłyszeć moc dźwięków wydobywających się po uderzeniu mis pałką.

Scheduled Archwium