Lecący żuraw – Tai Chi dla “dorosłych plus” 🗓

12:00, środa, 19.09.2018
Różowo-błękitne chmury

Zapraszamy do udziału w cyklu sześciu spotkań “Qigong (czikung) oczyszczający z elementami Wuji Hundun” przybliżających uczestnikom dalekowchodnią kulturę sztuki ćwiczeń fizycznych
🗻🎐🎏🐲

Czikung na oczyszczenie organów wewnętrznych i wzmocnienie (w języku chińskim: Zhang Fu Gong) jest formą sprowadzona do Polski przez Daisy Lee Francesco Garripoli, wybitnych nauczycieli czikungu na świecie. Czikung jest trzecim filarem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, obok akupunktury i ziołolecznictwa. Ułatwia przepływ energii przez wszystkie meridiany akupunkturowe, przezwycięża blokady i zastoje, służy poprawie zdrowia na płaszczyźnie fizycznej i emocjonalnej.


W projekcie przewidziane jest dodatkowe – siódme spotkanie, podczas którego zostanie wykonane nagranie filmu instruktażowego z udziałem mieszkańców.

Zapisują się Państwo na cykl sześciu spotkań: 19, 26 września oraz 3,10, 17, 24 października, godz. 12:00-14:00. Projekt koncentruje się na grupie docelowej “dorosłych plus” ale nie zamyka się na osoby z innych grup wiekowych.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy mailowe: samogloska.bok@gmail.com

Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury z programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne

Scheduled Archwium