Jak zbudować lokalne partnerstwo na Młocinach? 🗓

18:00, czwartek, 24.05.2018
Baner projektu Akcja Odnowa, czarne żarówki na żółtym tle

Co to są lokalne partnerstwa?
Jak nawiązać współpracę z lokalnymi partnerami?
Jak współpracować z sąsiadującymi instytucjami/ firmami etc.?
Jak szukać „bratnich dusz” do współpracy przy naszych pomysłach?
Jak angażować sąsiadów w nasze inicjatywy?
Na powyższe pytania odpowiemy sobie podczas naszego spotkania 😊 To nie będzie wykład! To nie będzie spotkanie formalne! 😊 Będziemy rozmawiać, wymieniać się naszymi opiniami oraz … grać! … W grę, która lepiej zobrazuje, jak ten temat ugryźć.

Spotkanie poprowadzi: Marcin Mitzner – Mąż Karoliny i tata Marianny 😊, trener STOP, twórca gier i animator. Socjolog – absolwent Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych i Szkoły Treningu Grupowego. Prezes Federacji MAZOWIA, która skupia organizacje pozarządowe na Mazowszu. Współpracuje z kilkunastoma organizacjami i instytucjami z całej Polski przy realizacji projektów z zakresu partycypacji, współpracy międzysektorowej, reformy oświatowej i animacji środowisk lokalnych. Wykreował i zrealizował ponad 150 projektów społecznych dla różnorodnych grup odbiorców.

—-
Akcja Od-Nowa. Sąsiedzi łączcie się – to projekt dofinansowany ze środków Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018.

Masz pomysł na inicjatywę kulturalną w Twojej okolicy?
Chcesz działać, tworzyć i dzielić się swoją energią z sąsiadami?
Jeśli TAK, to koniecznie przyjdź na warsztat i dowiedz się jak możesz to zrobić.

Scheduled Archwium